See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Huren, plaatsen, verwijderen en stockeren van kerstverlichting voor de periode 2025 - 2029
Beschreibung: Het gemeentebestuur De Haan wil een overeenkomst afsluiten voor het plaatsen, onderhouden, wegnemen en stockeren van kerstverlichting in de centrumstraten van De Haan en deelgemeentes. De overeenkomst wordt afgesloten als een huurformule en heeft een looptijd van 4 jaar. Het jaarlijks te besteden bedrag: 75.000 euro (inclusief btw).
Interne Kennung: PPP01T-313/5189/2025_TOER_03
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Huren, plaatsen, verwijderen en stockeren van kerstverlichting voor de periode 2025 - 2029
Interne Kennung: 2025_TOER_03_1