2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizowanie publicznego transportu zbiorowego na terenie Powiatu Kolskiego
Interne Kennung: KRD.7140.14.2023
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje wykonywanie powiatowych autobusowych przewozów pasażerskich w publicznym transporcie zbiorowym na sieci komunikacyjnej obejmującej obszar Powiatu Kolskiego na 18 liniach komunikacyjnych, dla której Powiat Kolski jest organizatorem publicznego transportu zbiorowego.