695408-2023 - Ergebnis
Polen – Beaufsichtigung der Bauarbeiten – Pełnienie nadzoru nad zadaniem: Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych dla odc. S74 Sulejów – Przełom/Mniów, odc. gr. w. świętokrzyskiego – Przełom/Mniów
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie nadzoru nad zadaniem: Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych dla odc. S74 Sulejów – Przełom/Mniów, odc. gr. w. świętokrzyskiego – Przełom/Mniów
Beschreibung: Ograniczona liczba znaków w pkt II.1.1) uniemożliwia podanie pełnej nazwy zamówienia w związku z tym nazwę zamówienia podano w niniejszym punkcie. Pełnienie nadzoru nad projektowaniem i realizacją Robót oraz zarządzanie Kontraktem - Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych dla odcinka drogi ekspresowej S74 Sulejów – Przełom/Mniów, odc. granica województwa świętokrzyskiego – Przełom/Mniów
Interne Kennung: O.Ki.D-3.2410.4.2023.mj
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: - pełnienie nadzoru nad projektowaniem, weryfikację dokumentacji projektowej, jej kompletności, wzajemnej zgodności, weryfikacja wyników dokonania kontrolnych obliczeń w celu znalezienia ewentualnych błędów, - zarządzanie, pełnienie nadzoru inwestorskiego oraz kontrolę nad realizacją robót aż do daty wystawienia Ostatecznego Świadectwa Płatności, - prowadzenie działań informacyjnych i promocyjnych związanych z realizacją projektu i współpracę w tym zakresie ze służbami GDDKiA, - wypełnianie obowiązków sprawozdawczych wynikających z procedur UE i współpracę w tym zakresie ze służbami GDDKiA, - wypełnianie obowiązków wynikających z procedur zawartych w obowiązujących wymaganiach/wytycznych dotyczących inwestycji współfinansowanych ze środków UE oraz procedurami beneficjenta Projektów dla POIiŚ, (lub procedur, które znajdą zastosowanie w kolejnej perspektywie UE) oraz wytycznymi umieszczonymi na stronie internetowej właściwego Ministerstwa, dla Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 lub dla innych PO z kolejnej perspektywy UE wraz z ich aktualizacjami; - świadczenie usługi nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych oraz udział w Przeglądach gwarancyjnych i nadzorowania usunięcia ewentualnych usterek/wad stwierdzonych w przeglądach gwarancyjnych, w ramach zawartego Kontraktu, - wykonywanie zadań z uwzględnieniem wymogów i wytycznych Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, - wspieranie Zamawiającego jako lojalny i sumienny doradca we wszystkich czynnościach związanych z realizacją Projektu, - sprawowanie nadzoru nad pracami projektowymi i robotami w zakresie Zadań dodatkowych, niezbędnych do wykonania Projektu wynikłymi w trakcie realizacji Kontraktu - udzielonych na podstawie ustawy Prawo zamówień publicznych, - stałe monitorowanie, prowadzenie i rozstrzyganie spraw związanych z właściwym wykonaniem przez poszczególnych Wykonawców, dokumentów Wykonawcy i robót budowlanych na styku sąsiadujących Kontraktów oraz ścisłą współpracę z Zespołami Konsultanta sprawującymi nadzór nad inwestycjami sąsiadującymi - w wyniku której Konsultant będzie miał obowiązek wypracować zasady i sposób właściwego wykonania dokumentów Wykonawcy i robót budowlanych. W razie potrzeby Konsultanta wiodącego prowadzącego sprawę koordynacji na styku Projektów wyznaczy Zamawiający. Wartość zamówienia między 140 tys. a 10 mln EUR.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71540000 Bauverwaltungsleistungen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation