695408-2025 - Wettbewerb
Polen – Sicherheitssoftwarepaket – Dostawa wsparcia technicznego i subskrypcji producenta do urządzeń i licencji Fortinet oraz dostawa urządzenia sandbox i punktów dostępowych WiFI wraz z usługami towarzyszącymi albo zakup urządzeń i rozwiązań równoważnych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wsparcia technicznego i subskrypcji producenta do urządzeń i licencji Fortinet oraz dostawa urządzenia sandbox i punktów dostępowych WiFI wraz z usługami towarzyszącymi albo zakup urządzeń i rozwiązań równoważnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wsparcia technicznego i subskrypcji producenta do urządzeń i licencji Fortinet na okres 24 miesięcy oraz dostawa urządzenia sandbox i punktów dostępowych WiFI z usługami towarzyszącymi albo zakup urządzeń i rozwiązań równoważnych.
Vorherige Bekanntmachung512040-2025
Interne KennungZP.261.19.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensArt. 138 ust. 2 Pzp - Zostało opublikowane wstępne ogłoszenie informacyjne
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 32422000 Netzkomponenten
5. Los
LosLOT-0001