695426-2023 - Wettbewerb
Belgien – Kaffee, Tee und zugehörige Produkte – Leveren, plaatsen en onderhouden van warme drankautomaten met verbruiksproducten
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren, plaatsen en onderhouden van warme drankautomaten met verbruiksproducten
Beschreibung: Autonoom Gemeentebedrijf Bexit, Gemeente Tervuren en OCMW Tervuren voorzien voor de medewerkers en bezoekers op de verschillende locaties warme drankautomaten. Deze automaten zijn hetzij vrij te bedienen, hetzij uitgerust met een cashless betalingssysteem, hetzij uitgerust met een jetonsysteem.Alle automaten dienen door de leverancier in bruikleen of in verhuur te worden aangeboden. Alle locaties bevinden zich op het grondgebied Tervuren.De gemeente Tervuren wenst zijn label van Fairtrade gemeente te behouden en voorliggende overheidsopdracht dient daar zo veel mogelijk toe bij te dragen.Ook wenst de gemeente naar de toekomst toe zoveel mogelijk circulair aan te kopen. In dat opzicht is het belangrijk dat leveranciers daar aan meewerken.
Interne Kennung: 11/14/2023 3:09 PM 3PID842 2023/842
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Woonzorgcentrum Zoniën en dagverzorgingscentrum De Den - Basis opdracht - Instantpoeder
Beschreibung: Woonzorgcentrum Zoniën en dagverzorgingscentrum De Den - Basis opdracht - Instantpoeder
Interne Kennung: OCMW/2023/842
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
Los: LOT-0002
Titel: Andere locaties - Basis opdracht - Instantpoeder
Beschreibung: Andere locaties - Basis opdracht - Instantpoeder