See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 139_Zakup opieki technicznej oprogramowania klasy GIS na potrzeby aktualizacji zbiorów danych obiektów topograficznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup opieki technicznej oprogramowania klasy GIS na potrzeby aktualizacji zbiorów danych obiektów topograficznych z podziałem na dwie części zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 847359-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający informuje, że na podstawie art. 138 ust. 2 p.z.p., wyznaczył termin składania ofert krótszy niż 35 dni od przekazania ogłoszenia o zamówieniu, ale nie krótszy niż 15 dni. Potrzeba udzielenia zamówienia w zakresie przewidzianym w przedmiotowym postępowaniu ukształtowała się w ostatnim kwartale. Wobec tego zaistniała pilna potrzeba udzielenia zamówienia celem zachowania ciągłości opieki technicznej przedmiotowego oprogramowania. Skrócenie terminu składania ofert przez Zamawiającego jest uzasadnione, biorąc pod uwagę czas niezbędny do przeprowadzania procedury powyżej progów unijnych.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: ArcGIS
Beschreibung: Przedmiot Umowy obejmuje: 1) migrację licencji oprogramowania ArcGIS Desktop do nowego sposobu licencjonowania – w wyniku migracji Zamawiający dysponował będzie: a) 1 licencją bezterminową ArcGIS Professional Plus; b) 4 licencjami bezterminowymi ArcGIS Professional; c) rozszerzeniem Data Interoperability for ArcGIS Pro dla 1 użytkownika; d) licencją ArcGIS Enterprise Standard 2) opiekę techniczną (serwis licencji) oprogramowania, o którym mowa w punkcie 1, do 31 grudnia 2029 roku.
Interne Kennung: OR-D-III.272.139.2025.AR/II
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy