See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstellen van een ontwerper voor de verbouwing van het Liberas-gebouw (Kramersplein 23 te Gent)
Beschreibung: De opdracht betreft een integrale ontwerpopdracht voor de verbouwing van het Liberas-gebouw op het Kramersplein te Gent, zoals omschreven in het hoofdstuk 3 van het bestek. Het huidig gebouw is gelegen op het kadastraal perceel 5de afdeling, Sectie E, 474/52/A. Gezien het strategisch belang van Liberas vzw, zal een subsidie worden aangevraagd bij het Departement Cultuur, Jeugd& Media. De ontwerper moet hier ook aan mee werken.
Interne Kennung: 2025/1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025/1 - 1
Beschreibung: De opdracht betreft een integrale ontwerpopdracht voor de verbouwing van het Liberas-gebouw op het Kramersplein te Gent, zoals omschreven in het hoofdstuk 3.. Het huidig gebouw is gelegen op het kadastraal perceel 5de afdeling, Sectie E, 474/52/A. Gezien het strategisch belang van Liberas vzw, zal een subsidie worden aangevraagd bij het Departement Cultuur, Jeugd& Media. De ontwerper moet hier ook aan mee werken.
Interne Kennung: 1