See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie przeglądów serwisowych, konserwacji i naprawy central wentylacyjnych i wentylacyjno – klimatyzacyjnych wraz z wentylatorami wyciągowymi oraz pogotowie techniczne - 1 zadanie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przeglądów serwisowych, konserwacji i naprawy central wentylacyjnych i wentylacyjno – klimatyzacyjnych wraz z wentylatorami wyciągowymi oraz pogotowie techniczne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w Załączniku nr 2A do SWZ uzupełnionym o Formularz cenowy (Załącznik nr 2B do SWZ) oraz Wykaz central wentylacyjnych_USK Borowska (Załącznik nr 2C do SWZ), Wykaz central wentylacyjnych_USK MCS (Załącznik nr 2D do SWZ) oraz Wykaz central wentylacyjnych_USK Strzelin (Załącznik nr 2E do SWZ). Zamawiający nie dokonał podziału zamówienia na części, ponieważ zgodnie z art. 25 ust. 2 pzp przedmiotowe zamówienie „ze względów technicznych, organizacyjnych lub ekonomicznych tworzy nierozerwalną całość”.
Vorherige Bekanntmachung: 374056-2025
Interne Kennung: DZP.242.213.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie przeglądów serwisowych, konserwacji i naprawy central wentylacyjnych i wentylacyjno – klimatyzacyjnych wraz z wentylatorami wyciągowymi oraz pogotowie techniczne
Interne Kennung: Wykonanie przeglądów serwisowych, konserwacji i naprawy central wentylacyjnych i wentylacyjno – klimatyzacyjnych wraz z wentylatorami wyciągowymi oraz pogotowie techniczne
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie stosuje opcji