See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej oraz gospodarki szkółkarskiej i nasiennictwa na terenie Nadleśnictwa Międzyrzec w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu (w tym zabezpieczenie upraw przez wznoszenie, konserwację i likwidację grodzeń), pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych jak również prace z zakresu gospodarki szkółkarskiej i nasiennictwa do wykonania na terenie Nadleśnictwa Międzyrzec w roku 2026.
Interne Kennung: S.270.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Międzyrzec w roku 2026, Leśnictwo Przyłuki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu (w tym zabezpieczenie upraw przez wznoszenie, konserwację i likwidację grodzeń), pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Międzyrzec Leśnictwo Przyłuki w roku 2026. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu (w tym zabezpieczenie upraw przez wznoszenie, konserwację i likwidację grodzeń), pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Międzyrzec Leśnictwo Przyłuki w roku 2026 wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W stosunku do każdego Pakietu Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy, zgodnie z §11 ust 1 wzoru umowy stanowiącego Załącznik nr 12 do SWZ. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: (1) wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie przyczyn przyrodniczych, klimatycznych, atmosferycznych bądź związanych z prawidłowym prowadzeniem gospodarki leśnej, (2) zmian na rynku sprzedaży drewna lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych, (3) powierzania Wykonawcy prac stanowiących wykonawstwo zastępcze w stosunku do prac realizowanych przez innego wykonawcę (na Obszarze Realizacji Pakietu).
Los: LOT-0002
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Międzyrzec w roku 2026, Leśnictwo Woroniec
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu (w tym zabezpieczenie upraw przez wznoszenie, konserwację i likwidację grodzeń), pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania obiektów turystycznych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Międzyrzec Leśnictwo Woroniec w roku 2026. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu (w tym zabezpieczenie upraw przez wznoszenie, konserwację i likwidację grodzeń), pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania obiektów turystycznych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Międzyrzec Leśnictwo Woroniec w roku 2026 wynikające z załącznika nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Międzyrzec w roku 2026, Leśnictwo Sokule
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu (w tym zabezpieczenie upraw przez wznoszenie, konserwację i likwidację grodzeń), pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Międzyrzec Leśnictwo Sokule w roku 2026. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu (w tym zabezpieczenie upraw przez wznoszenie, konserwację i likwidację grodzeń), pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Międzyrzec Leśnictwo Sokule w roku 2026 wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Międzyrzec w roku 2026, Leśnictwo Dołha
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu (w tym zabezpieczenie upraw przez wznoszenie, konserwację i likwidację grodzeń), pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Międzyrzec Leśnictwo Dołha w roku 2026. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu (w tym zabezpieczenie upraw przez wznoszenie, konserwację i likwidację grodzeń), pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Międzyrzec Leśnictwo Dołha w roku 2026 wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki szkółkarskiej i nasiennictwa na terenie Nadleśnictwa Międzyrzec w roku 2026, Leśnictwo Stołpno
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu szkółkarstwa i nasiennictwa do wykonania na terenie Nadleśnictwa Międzyrzec Leśnictwo Stołpno w roku 2026. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu szkółkarstwa i nasiennictwa do wykonania na terenie Nadleśnictwa Międzyrzec Leśnictwo Stołpno w roku 2026 wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Międzyrzec w roku 2026, Leśnictwo Sitno
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu (w tym zabezpieczenie upraw przez wznoszenie, konserwację i likwidację grodzeń), pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Międzyrzec Leśnictwo Sitno w roku 2026. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu (w tym zabezpieczenie upraw przez wznoszenie, konserwację i likwidację grodzeń), pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Międzyrzec Leśnictwo Sitno w roku 2026 wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Międzyrzec w roku 2026, Leśnictwo Żerocin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu (w tym zabezpieczenie upraw przez wznoszenie, konserwację i likwidację grodzeń), pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Międzyrzec Leśnictwo Żerocin w roku 2026. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu (w tym zabezpieczenie upraw przez wznoszenie, konserwację i likwidację grodzeń), pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Międzyrzec Leśnictwo Żerocin w roku 2026 wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0008
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Międzyrzec w roku 2026, Leśnictwo Bereza
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu (w tym zabezpieczenie upraw przez wznoszenie, konserwację i likwidację grodzeń), pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania obiektów turystycznych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Międzyrzec Leśnictwo Bereza w roku 2026. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu (w tym zabezpieczenie upraw przez wznoszenie, konserwację i likwidację grodzeń) pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania obiektów turystycznych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Międzyrzec Leśnictwo Bereza w roku 2026 wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0009
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Międzyrzec w roku 2026, Leśnictwo Leszczanka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu (w tym zabezpieczenie upraw przez wznoszenie, konserwację i likwidację grodzeń), pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania obiektów turystycznych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Międzyrzec Leśnictwo Leszczanka w roku 2026. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu (w tym zabezpieczenie upraw przez wznoszenie, konserwację i likwidację grodzeń), pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania obiektów turystycznych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Międzyrzec Leśnictwo Leszczanka w roku 2026 wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0010
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Międzyrzec w roku 2026, Leśnictwo Witoroż
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu (w tym zabezpieczenie upraw przez wznoszenie, konserwację i likwidację grodzeń), pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Międzyrzec Leśnictwo Witoroż w roku 2026. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu (w tym zabezpieczenie upraw przez wznoszenie, konserwację i likwidację grodzeń), pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Międzyrzec Leśnictwo Witoroż w roku 2026 wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0011
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Międzyrzec w roku 2026, Leśnictwo Żelizna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu (w tym zabezpieczenie upraw przez wznoszenie, konserwację i likwidację grodzeń), pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania obiektów turystycznych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Międzyrzec Leśnictwo Żelizna w roku 2026. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu (w tym zabezpieczenie upraw przez wznoszenie, konserwację i likwidację grodzeń), pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania obiektów turystycznych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Międzyrzec Leśnictwo Żelizna w roku 2026 wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ.