See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór pośredników finansowych w celu zarządzania funduszem pożyczkowym oraz świadczenia usług szkolenia i doradztwa w ramach programu „Pierwszy biznes – wsparcie w starcie II
Beschreibung: Część IV – Region VII obejmujący województwa: kujawsko-pomorskie i wielkopolskie – świadczenie na rzecz Zamawiającego usług polegających na zarządzaniu funduszem pożyczkowym w kwocie 8 000 000,00 PLN.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DZZK/62/DPE/2019 cz. IV Aneks nr 3
Art des Auftrags: Dienstleistungen