2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie kompletnej Dokumentacji projektowej przebudowy i rozbudowy Wadowickiego Centrum Kultury
Beschreibung: Przedmiot i zakres zamówienia obejmuje sporządzenie kompletnej wielobranżowej Dokumentacji Projektowej oraz Usługi, z podziałem na następujące etapy i zakresy: a) Etap 1 Dokumentacji Projektowej Koncepcja Wielobranżowa. Opracowanie Wielobranżowego Projektu Koncepcyjnego przebudowy i rozbudowy Wadowickiego Centrum Kultury, uwzględniającego zalecenia pokonkursowe wraz z towarzyszącą infrastrukturą b) Etap 2 Dokumentacji Projektowej Projekt Budowlany. Opracowanie wielobranżowego Projektu Budowlanego przebudowy i rozbudowy Wadowickiego Centrum Kultury, w zakresie potrzebnym do uzyskania pozwolenia na budowę obowiązujących na dzień jego złożenia, obejmującego: I projekt zagospodarowania terenu, II projekt architektoniczno budowlany, III projekt techniczny, IV wszelkie konieczne opinie, uzgodnienia, pozwolenia i inne dokumenty wymagane przepisami szczególnymi niezbędne do uzyskania ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę; c) Etap 3 Dokumentacji Projektowej Projekt Wykonawczy. Opracowanie wielobranżowego Projektu Wykonawczego przebudowy i rozbudowy Wadowickiego Centrum Kultury, niezbędnych Zamawiającemu do przygotowania i przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na wykonanie Robót Budowlanych; d) Zakres 1 Usług – Reprezentacja Zamawiającego. Reprezentacja Zamawiającego w postępowaniach administracyjnych mających na celu uzyskanie decyzji lub postanowień niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę, oraz w celu uzyskania pozwolenia na budowę; e) Zakres 2 Usług – Opracowanie i koordynacja dodatkowych opracowań. Przygotowanie Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, Informacji Dotyczącej Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia, Przedmiaru Robót, Kosztorysu Inwestorskiego;
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot i zakres zamówienia obejmuje sporządzenie kompletnej wielobranżowej Dokumentacji Projektowej oraz Usługi, z podziałem na następujące etapy i zakresy: a) Etap 1 Dokumentacji Projektowej Koncepcja Wielobranżowa. Opracowanie Wielobranżowego Projektu Koncepcyjnego przebudowy i rozbudowy Wadowickiego Centrum Kultury, uwzględniającego zalecenia pokonkursowe wraz z towarzyszącą infrastrukturą b) Etap 2 Dokumentacji Projektowej Projekt Budowlany. Opracowanie wielobranżowego Projektu Budowlanego przebudowy i rozbudowy Wadowickiego Centrum Kultury, w zakresie potrzebnym do uzyskania pozwolenia na budowę obowiązujących na dzień jego złożenia, obejmującego: I projekt zagospodarowania terenu, II projekt architektoniczno budowlany, III projekt techniczny, IV wszelkie konieczne opinie, uzgodnienia, pozwolenia i inne dokumenty wymagane przepisami szczególnymi niezbędne do uzyskania ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę; c) Etap 3 Dokumentacji Projektowej Projekt Wykonawczy. Opracowanie wielobranżowego Projektu Wykonawczego przebudowy i rozbudowy Wadowickiego Centrum Kultury, niezbędnych Zamawiającemu do przygotowania i przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na wykonanie Robót Budowlanych; d) Zakres 1 Usług – Reprezentacja Zamawiającego. Reprezentacja Zamawiającego w postępowaniach administracyjnych mających na celu uzyskanie decyzji lub postanowień niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę, oraz w celu uzyskania pozwolenia na budowę; e) Zakres 2 Usług – Opracowanie i koordynacja dodatkowych opracowań. Przygotowanie Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, Informacji Dotyczącej Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia, Przedmiaru Robót, Kosztorysu Inwestorskiego