See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Bagno Stawek” usunięcie odrośli drzew \ni krzewów, koszenie trzcinowiska”\n
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa pn.: „Bagno Stawek” usunięcie odrośli drzew i krzewów, koszenie trzcinowiska”. Zadanie obejmuje wykaszanie trzciny w łączności z wycinaniem odrośli olszy na łącznej powierzchni ok. 2,30 ha oraz usunięcie biomasy z terenu rezerwatu. Przedmiot Umowy polega na usunięciu odrośli drzew i krzewów oraz wykoszeniu ekspansywnej trzciny wraz z zebraniem i usunięciem biomasy poza rezerwat i zutylizowaniem jej we własnym zakresie. Miejsce tymczasowego złożenia biomasy należy uzgodnić z Nadleśnictwem Przymuszewo
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Bagno Stawek” usunięcie odrośli drzew i krzewów, koszenie trzcinowiska”