2. Verfahren
Verfahren
Titel: Spotřební materiál do tiskáren
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky spotřebního materiálu do tiskáren (tonery, cartridge, barvící pásky, atd.) užívaných zadavatelem. Podrobnosti viz Zadávací dokumentace (dále jen "ZD").
Interne Kennung: 120240052
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky spotřebního materiálu do tiskáren (tonery, cartridge, barvící pásky, atd.) užívaných zadavatelem. Podrobnosti viz ZD.