695667-2023 - Wettbewerb
Belgien – Werbeberatung – Aanstellen communicatiebureau voor strategisch communicatieadvies omtrent de verdere uitrol van de bewegwijzering van de gemeentelijke gebouwen op basis van de bestaande huisstijl.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstellen communicatiebureau voor strategisch communicatieadvies omtrent de verdere uitrol van de bewegwijzering van de gemeentelijke gebouwen op basis van de bestaande huisstijl.
Beschreibung: Voorwerp van deze diensten:Aanstellen communicatiebureau voor strategisch communicatieadvies omtrent de verdere uitrol van de bewegwijzering van de gemeentelijke gebouwen op basis van de bestaande huisstijl.Toelichting:Naar aanleiding van de fusie Aalter-Knesselare werd een nieuwe gemeentelijke huisstijl ontwikkeld. Deze huisstijl is nog niet volledig doorgetrokken in de bewegwijzering in en rond alle gemeentelijke gebouwen. Het Sportpark Aalter-centrum is het gebouw waar de bewegwijzering al het verst is gevorderd. Dit dient als voorbeeld voor de verdere uitrol van de bewegwijzering.De opdracht wordt afgesloten voor een periode van vier jaar. Gemeente Aalter, OCMW Aalter en AGB Aalter komen overeen dat, in toepassing van art. 47 van de wet van 17/06/2016 inzake Overheidsopdrachten, OCMW Aalter en AGB Aalter gebruik kunnen maken van een door Gemeente Aalter als aankoopcentrale gesloten opdracht.Raamcontract:Een overeenkomst met het doel gedurende een bepaalde periode de voorwaarden inzake te plaatsen opdrachten vast te leggen, met name wat betreft de prijzen. De eenheidsprijzen zijn vastgelegd voor een bepaalde periode. Er is dus geen totaal bestelbedrag, enkel een raming met vermoedelijke hoeveelheden. De bestellingen gebeuren via afzonderlijke afroepen in het kader van een enige opdracht. De bestellingen gebeuren steeds via aparte bestelbon van het desbetreffende bestuur aan de hand van de noodwendigheden. Deze opdracht is een klantenopdracht, d.w.z. dat de opdracht uitgevoerd wordt door middel van deelbestellingen naargelang van de werkelijke behoeften. Het sluiten van een overeenkomst op basis van onderhavig bestek geeft de dienstverlener geen exclusiviteitrecht. Er kunnen gedurende de geldigheidsduur van het contract prestaties, identiek of analoog aan deze beschreven in onderhavig bestek, laten uitvoeren door andere dienstverleners. De dienstverlener kan uit dien hoofde geen aanspraak maken op enigerlei vergoeding.Plaats van dienstverlening:Deze opdracht zal op verschillende locaties op het openbaar domein uitgevoerd moeten worden. Niet alleen de bewegwijzering van bestaande, maar ook nieuwe gebouwen kan onder deze opdracht vallen.Deze opdracht bestaat uit volgende gedeelten:I. Interne signalisatiea. Deelopdracht 1: intern signalisatieplan per gebouw Locatiebezoek en inventarisatie van de siteCirculatiestudieUitwerken van de wayfinding methodiekBepalen signalisatiedragersInventarisatie signalisatiedragersProjectmanagementMeetingsKilometervergoedingb. Deelopdracht 2: Concept, creatie en opmaak signalisatie c. Deelopdracht 3: Productie en montage signalisatied. Deelopdracht 4: Opmaak huisstijlhandboek met technische specificatiese. Deelopdracht 5: Aanlevering bestanden op FTP of USB-stickII. Externe signalisatiea. Deelopdracht 1: extern signalisatieplan per gebouw Locatiebezoek en inventarisatie van de siteCirculatiestudieUitwerken van de wayfinding methodiekBepalen signalisatiedragersInventarisatie signalisatiedragersProjectmanagementMeetingsKilometervergoedingb. Deelopdracht 2: Concept, creatie en opmaak signalisatie c. Deelopdracht 3: Productie en montage signalisatied. Deelopdracht 4: Opmaak huisstijlhandboek met technische specificatiese. Deelopdracht 5: Aanlevering bestanden op FTP of USB-stick
Interne Kennung: 11/13/2023 9:03 AM 3PID1986 23d0195
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341100 Werbeberatung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Aanstellen communicatiebureau voor strategisch communicatieadvies omtrent de verdere uitrol van de bewegwijzering van de gemeentelijke gebouwen op basis van de bestaande huisstijl.
Interne Kennung: 23d0195
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341100 Werbeberatung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (De aanbestedende overheid wenst eventueel beroep te doen op fotografische prestaties ter ondersteuning van de opdracht. Proofingprint ressorteert eveneens onder deze optie.)Vrije opties (Geen)