69569-2026 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen – Elektrovozidla kategorie M1 - Škoda Enyaq - servis a opravy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelElektrovozidla kategorie M1 - Škoda Enyaq - servis a opravy
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou servisy (poskytování servisních prohlídek a běžná údržba) a opravy (včetně dodávky materiálu a náhradních dílů) elektrovozidel kategorie M1 ve vlastnictví zadavatele. Předmětem servisů a oprav bude celkem 120 ks elektrovozidel značky Škoda Enyaq. Veřejná zakázka je rozdělena na 7 částí (viz výčet níže). Dodavatel může podat nabídku pro jednu či více částí. Přehled částí veřejné zakázky: • část č. 1 VZ - region Praha; • část č. 2 VZ - region Severní Čechy; • část č. 3 VZ - region Jižní Čechy; • část č. 4 VZ - region Západní Čechy; • část č. 5 VZ - region Východní Čechy; • část č. 6 VZ - region Severní Morava; • část č. 7 VZ - region Jižní Morava. Podrobnosti viz Zadávací dokumentace (dále jen "ZD").
Interne Kennung220250007
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
5. Los
LosLOT-0004
TitelElektrovozidla kategorie M1 - Škoda Enyaq - servis a opravy - část č. 1 VZ - region Praha
BeschreibungPředmětem plnění této části veřejné zakázky jsou servisy (poskytování servisních prohlídek a běžná údržba) a opravy (včetně dodávky materiálu a náhradních dílů) elektrovozidel kategorie M1 (Škoda Enyaq) v regionu Praha.
Interne Kennung1
LosLOT-0008
TitelElektrovozidla kategorie M1 - Škoda Enyaq - servis a opravy - část č. 6 VZ - region Severní Morava
BeschreibungPředmětem plnění této části veřejné zakázky jsou servisy (poskytování servisních prohlídek a běžná údržba) a opravy (včetně dodávky materiálu a náhradních dílů) elektrovozidel kategorie M1 (Škoda Enyaq) v regionu Severní Morava.
Interne Kennung6
LosLOT-0007
TitelElektrovozidla kategorie M1 - Škoda Enyaq - servis a opravy - část č. 4 VZ - region Západní Čechy
BeschreibungPředmětem plnění této části veřejné zakázky jsou servisy (poskytování servisních prohlídek a běžná údržba) a opravy (včetně dodávky materiálu a náhradních dílů) elektrovozidel kategorie M1 (Škoda Enyaq) v regionu Západní Čechy.
Interne Kennung4