2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie projektu budowlanego lądowiska, w tym projektów technicznych, branżowych oraz wykonawczych przebudowy infrastruktury szpitalnej, wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę, zgodnych z wymaganiami rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie szpitalnego oddziału ratunkowego - znak sprawy: Z/38/PN/25
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie projektu budowlanego lądowiska, w tym projektów technicznych, branżowych oraz wykonawczych przebudowy infrastruktury szpitalnej, wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę, zgodnych z wymaganiami rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie szpitalnego oddziału ratunkowego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. 2. Zamawiający określił w Załączniku nr 2 i 3 do SWZ wymagania jakościowe odnoszące się co najmniej do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Vorherige Bekanntmachung: 393813-2025
Interne Kennung: Z/38/PN/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85150000 Dienstleistungen im Bereich medizinische Bildverarbeitung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie projektu budowlanego lądowiska, w tym projektów technicznych, branżowych oraz wykonawczych przebudowy infrastruktury szpitalnej, wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę, zgodnych z wymaganiami rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie szpitalnego oddziału ratunkowego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. 2. Zamawiający określił w Załączniku nr 2 i 3 do SWZ wymagania jakościowe odnoszące się co najmniej do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia
Interne Kennung: Zadanie 1/1