Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Wert
Geschätzter Wert ohne MwSt.: 3 000 000,00 DKK
Höchstwert der Rahmenvereinbarung: 5 000 000,00 DKK
Allgemeine Informationen
Zusätzliche Informationen: Ordregiver accepterer eventuelle CV’er på engelsk i det omfang, at de ikke findes på dansk. Arbejdssproget vil under opgavens udførelse være dansk og engelsk.