2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leergang L&M en leergang coördineren
Beschreibung: Het ministerie van Buitenlandse Zaken (BZ) wil dat haar leidinggevenden en coördinatoren zich verder ontwikkelen om effectief bij te kunnen dragen aan een wendbaar en weerbaar BZ, extern- en resultaatgericht, waarin op inclusieve wijze wordt samengewerkt. Het leer- en ontwikkelprogramma voor formeel leidinggevenden en voor coördinatoren is hierbij essentieel. Idealiter krijgen alle collega’s uit de doelgroepen de mogelijkheid om één van de leergangen te volgen in het eerste jaar in een leidinggevende of coördinerende rol. Dit betekent dat de academie jaarlijks 7 tot 12 uitvoeringen met maximaal 15 deelnemers wil aanbieden. Dit resulteert in een totaal aantal van 105 tot 180 deelnemers per jaar. Van de opdrachtnemer wordt een integrale en professionele dienstverlening verwacht. De intentie is om een raamovereenkomst af te sluiten met één dienstverlener van juli 2026 tot en met juni 2032. 5.040.000,-
Interne Kennung: 201865003.001.131
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1