See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění služeb fyzické ostrahy objektů
Beschreibung: Účelem zadávacího řízení je výběr dodavatele pro poskytování bezpečnostních služeb ochrany majetku a zajišťování jeho ostrahy prostřednictvím služeb fyzické ostrahy a pro poskytování recepčních služeb ve vybraných objektech objednatele.
Interne Kennung: N006/25/V00004323
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Část 6 (Brno)
Interne Kennung: N006/25/V00004323/006
Los: LOT-0004
Titel: Část 4 (Ústí nad Labem)
Interne Kennung: N006/25/V00004323/004
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 (Plzeň)
Interne Kennung: N006/25/V00004323/003
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 (Praha)
Interne Kennung: N006/25/V00004323/001
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 (Střední Čechy)
Interne Kennung: N006/25/V00004323/002
Los: LOT-0005
Titel: Část 5 (Hradec Králové)
Interne Kennung: N006/25/V00004323/005
Los: LOT-0007
Titel: Část 7 (Ostrava)
Interne Kennung: N006/25/V00004323/007
Los: LOT-0008
Titel: Část 8 (České Budějovice)
Interne Kennung: N006/25/V00004323/008