695780-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Heizkessel – LL Lázně Kynžvart – změna zdroje vytápění Mánes
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLL Lázně Kynžvart – změna zdroje vytápění Mánes
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je nahrazení stávajícího zastaralého zdroje tepla novým efektivnějším zdrojem tepla s vyšší účinností využití primárního zdroje energie a snížení energetických ztrát zrušením rozvodů tepla a teplé vody v topných kanálech, vedených mimo vytápěnou budovu umístěním nového zdroje tepla přímo ve vytápěné budově.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44621200 Heizkessel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45333100 Installation von Gasregeleinrichtungen, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungVZ0232084