695787-2023 - Wettbewerb
Niederlande – Wasserbauarbeiten – Herinrichting Scheurhaven
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Herinrichting Scheurhaven
Beschreibung: De Scheurhaven op de landtong Rozenburg biedt ruimte aan verschillende nautische serviceverleners in de haven. De huidige ligplaatsen voor slepers in de Scheurhaven hebben onderhoud of vervanging nodig. Daarnaast zijn de sleepboten gegroeid in breedte en diepgang zodat de bodemdiepte in de Scheurhaven ontoereikend is. Bij laagwater raken de sleepboten de bodem. Enkel baggeren is geen optie omdat de taluds al heel steil zijn opgezet en de haven erg smal is. Naast vervanging van de ligplaatsen is daarom ook verdieping noodzakelijk. Deze werkzaamheden bieden tevens de kans om de Scheurhaven optimaler in te richten voor de huidige gebruikers, nu en in de toekomst. 0
Interne Kennung: I.001579
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45240000 Wasserbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Scheurhaven op de landtong Rozenburg biedt ruimte aan verschillende nautische serviceverleners in de haven. De huidige ligplaatsen voor slepers in de Scheurhaven hebben onderhoud of vervanging nodig. Daarnaast zijn de sleepboten gegroeid in breedte en diepgang zodat de bodemdiepte in de Scheurhaven ontoereikend is. Bij laagwater raken de sleepboten de bodem. Enkel baggeren is geen optie omdat de taluds al heel steil zijn opgezet en de haven erg smal is. Naast vervanging van de ligplaatsen is daarom ook verdieping noodzakelijk. Deze werkzaamheden bieden tevens de kans om de Scheurhaven optimaler in te richten voor de huidige gebruikers, nu en in de toekomst.
Interne Kennung: 1