See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: świadczenie usług sprzątania
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania w podziale na następujące części: część I: usługa sprzątania pomieszczeń w budynku Centrali KRUS przy Al. Niepodległości 190 w Warszawie oraz pomieszczeń wynajmowanych w budynku przy ul. Rejtana 17 w Warszawie. cześć II: usługa sprzątania pomieszczeń w budynku Centrali KRUS przy ul. Okrzei 58 w Żyrardowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Rozdział II SWZ – Załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy. 3. Wymagania w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób, o których mowa w art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy – Rozdział II SWZ. 4. W zakresie części I zamówienia: Zamawiający wymaga od Wykonawców udziału w wizji lokalnej w budynku C/KRUS przy al. Niepodległości 190 oraz przy ul. Rejtana 17 w Warszawie, w których będzie wykonywany przedmiot zamówienia. Wizja lokalna ma na celu zapoznanie się przez Wykonawców z uwarunkowaniami wykonania przedmiotu zamówienia. Termin wizji lokalnej każdy z Wykonawców powinien ustalić indywidualnie z osobami wskazanymi do kontaktu. Wizja lokalna może odbyć się wyłącznie przed przewidzianym terminem składania ofert. Osoby, które przybędą na wizję lokalną zobowiązane są posiadać przy sobie dokument tożsamości. Z odbycia wizji lokalnej zostanie sporządzony protokół podpisany przez strony, który będzie stanowił potwierdzenie odbycia wizji lokalnej. Podczas wizji lokalnej Wykonawca dokonuje oceny stanu faktycznego na swoją odpowiedzialność i ryzyko. Wszelkie koszty udziału w wizji lokalnej ponosi Wykonawca. Brak udziału Wykonawcy w wizji lokalnej skutkuje odrzuceniem jego oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy Pzp.
Interne Kennung: 0000-ZP.261.16.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa sprzątania pomieszczeń w budynku Centrali KRUS
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania pomieszczeń w budynku Centrali KRUS przy Al. Niepodległości 190 w Warszawie oraz pomieszczeń wynajmowanych w budynku przy ul. Rejtana 17 w Warszawie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Rozdział II SWZ – Załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy. 3. Wymagania w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób, o których mowa w art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy dla Części I – Rozdział II SWZ. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawców udziału w wizji lokalnej w budynku C/KRUS przy al. Niepodległości 190 oraz przy ul. Rejtana 17 w Warszawie, w których będzie wykonywany przedmiot zamówienia. Wizja lokalna ma na celu zapoznanie się przez Wykonawców z uwarunkowaniami wykonania przedmiotu zamówienia. Termin wizji lokalnej każdy z Wykonawców powinien ustalić indywidualnie z osobami wskazanymi do kontaktu. Wizja lokalna może odbyć się wyłącznie przed przewidzianym terminem składania ofert. Osoby, które przybędą na wizję lokalną zobowiązane są posiadać przy sobie dokument tożsamości. Z odbycia wizji lokalnej zostanie sporządzony protokół podpisany przez strony, który będzie stanowił potwierdzenie odbycia wizji lokalnej. Podczas wizji lokalnej Wykonawca dokonuje oceny stanu faktycznego na swoją odpowiedzialność i ryzyko. Wszelkie koszty udziału w wizji lokalnej ponosi Wykonawca. Brak udziału Wykonawcy w wizji lokalnej skutkuje odrzuceniem jego oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy Pzp.
Interne Kennung: 0000-ZP.261.16.2025 cz. I
Los: LOT-0002
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania pomieszczeń w budynku Centrali KRUS przy ul. Okrzei 58 w Żyrardowie 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Rozdział II SWZ – Załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy. 3. Wymagania w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób, o których mowa w art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy dla Części II – Rozdział II SWZ.
Interne Kennung: 0000-ZP.261.16.2025 cz. II