2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding multifunctionals
Beschreibung: Het selecteren van één leverancier die kan voorzien in het leveren en beheren van multifunctionals en één repro machine, voor de verschillende locaties van Provincie Noord-Brabant. Het voorzien van ongeveer 18 multifunctionals,1 back-up multifunctional en 1 repromachine op basis van huur voor printen, scannen en kopiëren;
Interne Kennung: FD/5216TV/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Multifunctionals + Repro
Beschreibung: Het voorzien van ongeveer 18 multifunctionals,1 back-up multifunctional en 1 repromachine op basis van huur voor printen, scannen en kopiëren; Het voorzien van ongeveer 18 multifunctionals,1 back-up multifunctional en 1 repromachine op basis van huur voor printen, scannen en kopiëren;
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Machine gerelateerde opties