2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky léčivých přípravků
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky jsou průběžné a opakované dodávky léčivých přípravků pro potřeby jednotlivých oddělení v Psychiatrické nemocnici v Dobřanech.
Vorherige Bekanntmachung: 399230-2023
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dodávky léčivého přípravku s účinnou látkou kyselina valproová
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky jsou průběžné a opakované dodávky léčivého přípravku s účinnou látkou kyselina valproová pro potřeby jednotlivých oddělení v Psychiatrické nemocnici v Dobřanech.
Interne Kennung: Čtvrtletní čerpání kyselina valproová 3.Q 2025