See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ciepła z sieci ciepłowniczej oraz świadczenie usług przesyłowych na potrzeby budynku katowickich prokuratur przy ul. Gliwickiej w Katowicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż przez Wykonawcę Zamawiającemu energii cieplnej oraz zapewnienie Zamawiającemu przez Wykonawcę świadczenia usługi dystrybucji energii cieplnej do nowobudowanego budynku Prokuratur różnego szczebla zlokalizowanego przy ul. Gliwickiej w Katowicach, zgodnie z przepisami prawa powszechnie obowiązującymi, w szczególności zgodnie z ustawą z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2024 r., poz. 266 z późn. zm.) oraz obowiązującymi aktami wykonawczymi wydanymi do tej ustawy. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest również do budowy przyłącza do ww. obiektu. Zamawiający udzieli zamówienia na usługę kompleksową, w rozumieniu art. 3 pkt 30) ustawy Prawo energetyczne, realizowaną na podstawie umowy kompleksowej, o której mowa w art. 5 ust. 3 tej ustawy. Szacunkowe zużycie energii cieplnej w okresie 48 miesięcy wynosi: 1 356 [GJ]
Interne Kennung: 3015-7.261.4.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001