2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hardware
Beschreibung: Het adviseren over, het leveren en servicen van hardware bestaande uit laptops, tablets, netwerkcomponenten, smartphones en wifi apparatuur. Momenteel neemt Xpect013 hoofdzakelijk HP laptops en iPads af waar het gaat om eindgebruikershardware. De totale waarde van de opdracht is maximaal € 2.000.000 inclusief btw. Indien de opgegeven omvang eerder wordt gerealiseerd dan de einddatum van de raamovereenkomst wordt de opdracht (voortijdig) opnieuw aanbesteed.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1