See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA LEKÓW I PROGRAMÓW LEKOWYCH DLA SZPITALA POWIATOWEGO W RADOMSKU”/ POSTĘPOWANIE UZUPEŁNIAJĄCE/
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa leków, programów lekowych dla szpitala powiatowego w Radomsku. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 19 części/ zadania. 3. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w Załączniku Nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo cenowy. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik Nr 5 do SWZ. 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Pod pojęciem oferty częściowej rozumie się pojedyncze części/ pakiety ustalone w Załączniku Nr 1 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolne pakiety lub na cały przedmiot zamówienia. 5. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 6. Wspólny Słownik Zamówień KOD 33690000-3 – Różne produkty lecznicze. 7. W przypadku gdy, w opisie któregokolwiek przedmiotu zamówienia wskazano jakikolwiek znak towarowy, patent, pochodzenie – należy przyjąć, że wskazane znaki towarowe, patenty, pochodzenie określają parametry techniczne, eksploatacyjne, użytkowe, co wskazuje na fakt, że Zamawiający dopuszcza złożenie oferty w danej części przedmiotu zamówienia o równoważnych parametrach technicznych, użytkowych oraz eksploatacyjnych. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego w SWZ. (art. 99 ust. 6 ustawy Pzp.(Dz.U. z 2024 poz. 1320).
Interne Kennung: 1208/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1
Beschreibung: Calcium glubonas 10%
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2
Beschreibung: Cerebrolysin ,Chlorquinaldolum, Metronidazolum,Dexamethazon 4 mg
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3
Beschreibung: METHYLPREDNISOLONE inj. 0,25 G 1 FIOL. Z ROZP. 4 ML
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4
Beschreibung: Tuberculic vaccine PPDRT23 1,5ml inj.śródsk. 10 fiol.
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 5
Beschreibung: Anti-Rh(O)D Immune Globulin 0,150mg/ 1 ml 1 amp./ampstrzyk, Anti-Rh(O)D Immune Globulin 0,050mg/ 1 ml 1 amp./ampstrzyk
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET 6
Beschreibung: Okrelizumab r-ru do wstrzyk. 40 mg/23 ml 920mg s.c,Zestaw do podaży Okrelizumab ,Okrelizumab konc do sp. r-ru do inf. 300 mg/10 ml
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET 7
Beschreibung: Siponimodum tabl. powl. 0,25 mg 12 tabl.
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET 8
Beschreibung: Acidum zoledronicum r-r do infuzji 4mg/100 ml 1 fiolka/flakon/butelka/worek
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET 9
Beschreibung: Vancomycin hydrochloride 125mg 100kaps.,Vancomycin hydrochloride 250mg 100kaps.
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET 10
Beschreibung: Produkt med typu Taurolock U25000 apirogenny
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET 11
Beschreibung: Toksyna botulinowa typ A 100 jm 1 fiol.
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET 12
Beschreibung: Romosozumabum 90 mg/ml r-r do wstrz. 2 ampstrz po 1,17 ml
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET 13
Beschreibung: Bimekizumabum r-r do wstrz. 160 mg/ml 1 wstrz. po 1 ml
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET 14
Beschreibung: Ribociclib 200 mg 42 tabl. powl
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET 15
Beschreibung: Ponesimodum tabl. powl
Los: LOT-0016
Titel: PAKIET 16
Beschreibung: Denosumab inj. s.c. 0,12 G/1,7 ML 3 FIOL.
Los: LOT-0017
Titel: PAKIET 17
Beschreibung: Regorafenib 40 mg 3x28 tabl.powl
Los: LOT-0018
Titel: PAKIET 18
Beschreibung: Fruquintinibum 5 mg kaps. twarde 21 szt