See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na stavby neinv. charakteru-III/3834 Viničné Šumice
Beschreibung: Předmětem zakázky je zesílení obrusné vrstvy v celé šíři vozovky, včetně vyrovnání stávajícího příčného a podélného sklonu komunikace, se sanací jízdního pruhu proti směru staničení, do hloubky 55 cm pod niveletu vozovky ( km 4,843 – 4,970). Oprava bude provedena na komunikaci III/3834 Viničné Šumice, v úseku od nové revizní šachty u točny, po uliční vpusť za odbočkou k hřišti, provozní staničení km 4,835 – 5,035. Délka opravovaného úseku je 200 m, šířka 6 -7 m, plocha vozovky činí 1 350 m2.
Interne Kennung: Rámcová dohoda na stavby neinv. charakteru-III/3834 Viničné Šumice
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: RÁMCOVÁ DOHODA NA STAVBY NEINVESTIČNÍHO CHARAKTERU-III/3834 Viničné Šumice
Interne Kennung: RÁMCOVÁ DOHODA NA STAVBY NEINV. CHARAKTERU-III/3834 Viničné Šumice