See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vzdělávání zaměstnanců rezortu MO v oblasti získávání odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel
Beschreibung: Předmětem plnění požadované služby je příprava zaměstnanců rezortu MO k získání odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel (řidičských oprávnění) na skupiny B,B+E,C,C+E,D a T. Požadované plnění je rozděleno do 5 samostatných částí veřejné zakázky. Objednávky z rámcových dohod č. 21106000280, 21106000281, 21106000282, 21106000283 za I. čtvrtletí 2025.
Vorherige Bekanntmachung: 8780-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80411000 Ausbildung in Fahrschulen
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Získání řidičského oprávnění na skupiny B, C a C+E - místo plnění Hranice
Beschreibung: Předmětem plnění části veřejné zakázky č. 5 s názvem "Získání řidičského oprávnění na skupiny B, C a C+E místo plnění Hranice" je získání řidičského oprávnění na skupiny B, C a C+E .
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0004
Titel: Získání řidičského oprávnění na skupiny B, C a C+E - místo plnění Olomouc
Beschreibung: Předmětem plnění části veřejné zakázky č. 4 s názvem "Získání řidičského oprávnění na skupiny B, C a C+E místo plnění Olomouc" je získání řidičského oprávnění na skupiny B, C a C+E .
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0003
Titel: Získání řidičského oprávnění na skupiny C a C+E - místo plnění Žatec
Beschreibung: Předmětem plnění části veřejné zakázky č. 2 s názvem "Získání řidičského oprávnění na skupiny C a C+E místo plnění Žatec" je získání řidičského oprávnění na skupiny C a C+E .
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0002
Titel: Získání řidičského oprávnění na skupiny B+E, C a C+E - místo plnění Liberec
Beschreibung: Předmětem plnění části veřejné zakázky č. 1 s názvem "Získání řidičského oprávnění na skupiny B+E, C a C+E místo plnění Liberec" je získání řidičského oprávnění na skupiny B+E, C a C+E .
Interne Kennung: 1