See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Miasta i Gminy Czarny Dunajec w sezonie zimowym 2025-2026
Beschreibung: Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Miasta i Gminy Czarny Dunajec w sezonie zimowym 2025-2026 Zamawiający dokonał podziału całości zamówienia na 15 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 537898-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Chochołów
Beschreibung: Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Chochołów Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 3 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Ciche
Beschreibung: Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Ciche Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 3 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Czarny Dunajec
Beschreibung: Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Czarny Dunajec Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 3 do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Czerwienne
Beschreibung: Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Czerwienne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 3 do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Dział
Beschreibung: Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Dział Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 3 do SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Koniówka
Beschreibung: Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Koniówka Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 3 do SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Odrowąż
Beschreibung: Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Odrowąż Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 3 do SWZ.
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Piekielnik
Beschreibung: Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Piekielnik Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 3 do SWZ.
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Pieniążkowice
Beschreibung: Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Pieniążkowice Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 3 do SWZ.
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Podczerwone
Beschreibung: Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Podczerwone Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 3 do SWZ.
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Podszkle
Beschreibung: Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Podszkle Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 3 do SWZ.
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Ratułów
Beschreibung: Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Ratułów Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 3 do SWZ.
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Stare Bystre
Beschreibung: Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Stare Bystre Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 3 do SWZ.
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Wróblówka
Beschreibung: Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Wróblówka Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 3 do SWZ.
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Załuczne
Beschreibung: Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Załuczne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 3 do SWZ.