2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hotel Květnice – interiér – 1. část
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka a montáž atypického nábytku do objektu Hotelu Květnice v Tišnově, a to v rozsahu řešeném v rámci 1. nadzemního podlaží (přízemí) hotelu. Atypický nábytek je tvořen především barem, vnitřními a venkovními stoly, lavicemi a obklady stěn.
Interne Kennung: 7946
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001