696109-2025 - Ergebnis
Polen – Planungsleistungen im Bauwesen – Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim obejmującej zadania: Budowa punktów czerpania wody
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim obejmującej zadania: Budowa punktów czerpania wody
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu sporządzenia dokumentacji projektowo- kosztorysowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Przedmiot zamówienia (każda z jego części) obejmuje wykonanie II zadań: a. Zadanie I - opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę; b. Zadanie II – pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. 2) Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części a. Część I – Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim obejmującej zadanie: Budowa punktu czerpania wody w Leśnictwie Grzybów. b. Część II –Wykonywanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim zadania: Budowa punktu czerpania wody w Leśnictwie Mąkowary . Opracowania wykonane w ramach zamówienia będą dotyczyć następujących obiektów tj. Część I Leśnictwo Grzybów, gmina Kalisz Pomorski Rodzaj obiektu- Zbiornik ppoż. naziemny Wydzielenie 319 g Nr działki 319 Obręb 0088 Gmina Kalisz Pomorski Część II Leśnictwo Mąkowary gmina Kalisz Pomorski Rodzaj obiektu Zbiornik ppoż. naziemny Wydzielenie 261 i Nr działki 261/2 Obręb 0084 Gmina Kalisz Pomorski 3) Wstępną propozycję projektowanych obiektów wraz z lokalizacją przedstawia załącznik nr 2 do SWZ- dla obydwu części. 4) Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub dwie części zamówienia. Oferta złożona na daną część musi jednakże obejmować cały zakres prac przewidzianych w SWZ dla tej części.
Vorherige Bekanntmachung511867-2025
Interne KennungSA.270.2.3.2025_08_21
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71325000 Planung von Fundamenten, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim obejmującej zadanie: Budowa punktu czerpania wody w Leśnictwie Grzybów.
Beschreibung1)Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu sporządzenia dokumentacji projektowo- kosztorysowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Przedmiot zamówienia (każda z jego części) obejmuje wykonanie II zadań: a.Zadanie I - opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę; b.Zadanie II – pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Zamiarem Zamawiającego jest budowa naziemnego zbiornika ppoż. o pojemności co najmniej 50m3 w dowolnej technologii np. o konstrukcji stalowej, żelbetowej lub innej. Zbiorniki napełniane będą wodą z określonych zbiorników i cieków naturalnych. Zbiornik musi być odporny na uszkodzenia mechaniczne, działanie czynników atmosferycznych. Konstrukcja zbiornika powinna umożliwić jego estetyczne wkomponowanie w otoczenie leśne. Od wykonawcy projektu oczekujemy co najmniej dwóch rozwiązań na etapie koncepcji wstępnej. Szczegóły dotyczące realizacji zamówienia określone zostały w SWZ wraz z załącznikami.
Interne KennungCzęść I
Menge1 Stück
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art.441 ustawy Prawo zamówień publicznych
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim obejmującej zadanie: Budowa punktu czerpania wody w Leśnictwie Mąkowary.
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu sporządzenia dokumentacji projektowo- kosztorysowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Przedmiot zamówienia (każda z jego części) obejmuje wykonanie II zadań: a. Zadanie I - opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę; b. Zadanie II – pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Zamiarem Zamawiającego jest budowa naziemnego zbiornika ppoż. o pojemności co najmniej 50m3 w dowolnej technologii np. o konstrukcji stalowej, żelbetowej lub innej. Zbiorniki napełniane będą wodą z określonych zbiorników i cieków naturalnych. Zbiornik musi być odporny na uszkodzenia mechaniczne, działanie czynników atmosferycznych. Konstrukcja zbiornika powinna umożliwić jego estetyczne wkomponowanie w otoczenie leśne. Od wykonawcy projektu oczekujemy co najmniej dwóch rozwiązań na etapie koncepcji wstępnej. Szczegóły dotyczące realizacji zamówienia określone zostały w SWZ wraz z załącznikami.
Interne KennungCzęść II