2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop centrifuges RWZI Genk en RWZI Sint-Niklaas
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht is: Perceel 1 – Levering van onderstaande op RWZI Genk – V0105018 1. Twee slibontwateringscentrifuge met bijhorend elektrisch bord voor een bediening en (automatische)sturing van de slibontwateringscentrifuges. Er wordt gestreefd naar een nominale doorzet van 800/1200kg ds/u per centrifuge. 2. Twee PE-aanmaak en doseerinstallatie (geschikt voor emulsie polymeer). Gevoed, gestuurd en (automatisch) bediend door bijhorend elektrisch bord voor de bediening en sturing van de slibontwateringscentrifuge. 3. De bijkomend benodigde interfaces, zowel hardware- en softwarematig, teneinde de slibontwateringscentrifuges en PE installaties in het slibverwerkingsproces van desbetreffende installatie te kunnen integreren. 4. Deze machines met randapparatuur zal door derden opgesteld en elektrisch aangesloten worden. Ze moet dus opstelling klaar geleverd worden, wat betekent dat bij de levering alle montagestukken en aansluitpunten (flenzen, klemmen, …) behoren. 5. Het uitwerken en ter beschikking stellen van montagevoorschriften, opstellingstekeningen, schema’s, richtlijnen per centrifuge. 6. Het verlenen van technische assistentie, die nodig is om de machine door derden te kunnen laten opstellen en elektrisch aansluiten per centrifuge. 7. Opleveringsdossier (met o.a.: documentatie, handleidingen, schema’s en plannen) 8. De indienststelling van de machine en de randapparatuur van eigen levering en assistentie bij indienststelling van de geleverde apparatuur door derden behoort tot de verantwoordelijkheid van de leverancier. Dit alles volgens de geldende richtlijnen en specificaties. 9. Opleiding van de operatoren en benodigd onderhoud Perceel 2 – Levering van onderstaande op RWZI Sint-Niklaas – V0036013 1. Twee slibontwateringscentrifuge met bijhorend elektrisch bord voor een bediening en (automatische)sturing van de slibontwateringscentrifuge. Er wordt gestreefd naar een nominale doorzet van 500/800 kg ds/u. 2. Twee PE-aanmaak en doseerinstallatie (geschikt voor emulsie polymeer). Gevoed, gestuurd en (automatisch) bediend door bijhorend elektrisch bord voor de bediening en sturing van de slibontwateringscentrifuge. 3. De bijkomend benodigde interfaces, zowel hardware- en softwarematig, teneinde de slibontwateringscentrifuge en PE installatie in het slibverwerkingsproces van desbetreffende installatie te kunnen integreren. 4. Deze machine met randapparatuur zal door derden opgesteld en elektrisch aangesloten worden. Ze moet dus opstelling klaar geleverd worden, wat betekent dat bij de levering alle montagestukken en aansluitpunten (flenzen, klemmen, …) behoren. 5. Het uitwerken en ter beschikking stellen van montagevoorschriften, opstellingstekeningen, schema’s, richtlijnen per centrifuge. 6. Het verlenen van technische assistentie, die nodig is om de machine door derden te kunnen laten opstellen en elektrisch aansluiten per centrifuge. 7. Opleveringsdossier (met o.a.: documentatie, handleidingen, schema’s en plannen) 8. De indienststelling van de machine en de randapparatuur van eigen levering en assistentie bij indienststelling van de geleverde apparatuur door derden behoort tot de verantwoordelijkheid van de leverancier. Dit alles volgens de geldende richtlijnen en specificaties. 9. Opleiding van de operatoren en benodigd onderhoud
Interne Kennung: PPP0N3-4829/5783/PRO/JvdW/2025/00165
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42931000 Zentrifugen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Levering van onderstaande op RWZI Genk - V0105018
Beschreibung: Levering van onderstaande op RWZI Genk - V0105018
Interne Kennung: PRO/JvdW/2025/00165_1
Los: LOT-0002
Titel: Levering van onderstaande op RWZI Sint-Niklaas - V0036013
Beschreibung: Levering van onderstaande op RWZI Sint-Niklaas - V0036013
Interne Kennung: PRO/JvdW/2025/00165 2_2