696122-2025 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Dostawa leków
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa leków
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków zgodnie z ilościami oraz parametrami opisanymi w formularzach asortymentowo-cenowych, które stanowią Załącznik Nr 2 do niniejszej specyfikacji. 2. Zamówienie zostało podzielone na 3 części. Część nr 1 Leki Część nr 2 Leki Część nr 3 Leki
Vorherige Bekanntmachung431166-2025
Interne KennungEZP-252-19/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 – Leki
BeschreibungCzęść nr 1 – Leki
Interne KennungCzęść nr 1 – Leki