2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Opslagmiddelen inrichting depot Frans Hals Museum
Beschreibung: Het Frans Hals Museum neemt vanaf 1 januari 2025 een nieuw extern depot in gebruik op basis van huur. Hiermee wordt de collectie van de gemeente Haarlem, in beheer bij het Frans Hals Museum, binnenkort op één centrale locatie veilig bewaard volgens de geldende museale depotnormen en met de benodigde faciliteiten. Ook het restauratie-atelier zal naar het nieuwe depotgebouw worden verplaatst. Voor de inrichting van de depotruimte wenst het Frans Hals Museum door middel van deze aanbesteding een leverancier te selecteren voor het uitwerken van een vlekkenplan naar definitieve indelingstekeningen, detailtekeningen van de betreffende opslagsystemen en een boor- en verankeringsplan, het leveren, plaatsen en monteren van opslagmiddelen en het gebruiksklaar opleveren van de inrichting van de depotruimte. Zie het Beschrijvend document.
Interne Kennung: 24-1119.RR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het Frans Hals Museum neemt vanaf 1 januari 2025 een nieuw extern depot in gebruik op basis van huur. Hiermee wordt de collectie van de gemeente Haarlem, in beheer bij het Frans Hals Museum, binnenkort op één centrale locatie veilig bewaard volgens de geldende museale depotnormen en met de benodigde faciliteiten. Ook het restauratie-atelier zal naar het nieuwe depotgebouw worden verplaatst. Voor de inrichting van de depotruimte wenst het Frans Hals Museum door middel van deze aanbesteding een leverancier te selecteren voor het uitwerken van een vlekkenplan naar definitieve indelingstekeningen, detailtekeningen van de betreffende opslagsystemen en een boor- en verankeringsplan, het leveren, plaatsen en monteren van opslagmiddelen en het gebruiksklaar opleveren van de inrichting van de depotruimte. Zie Beschrijvend document.
Interne Kennung: 1