696158-2025 - Wettbewerb
Polen – Versicherungen – USŁUGA UBEZPIECZENIA PLESZEWSKIEGO CENTRUM MEDYCZNEGO Sp. z o.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUSŁUGA UBEZPIECZENIA PLESZEWSKIEGO CENTRUM MEDYCZNEGO Sp. z o.o.
BeschreibungPAKIET I 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia PAKIET II 1. Ubezpieczenia komunikacyjne
Interne KennungSWZ NR 22895/2025/Pleszew
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPAKIET I
BeschreibungPAKIET I 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia
Interne KennungPAKIET I
LosLOT-0002
TitelPAKIET II
BeschreibungPAKIET II 1. Ubezpieczenia komunikacyjne
Interne KennungPAKIET II