696280-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Unbemannte Flugkörper – Sady taktických dronů pro vnitřní i vnější použití s příslušenstvím - opakované vyhlášení
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSady taktických dronů pro vnitřní i vnější použití s příslušenstvím - opakované vyhlášení
BeschreibungDodání moderní průzkumné a pozorovací techniky určené pro účely policejních akcí Útvaru rychlého nasazení PČR. Zakázka bude rozdělena na 5 částí: Část A - Sada taktického dronu pro vnitřní létání včetně průzkumného robotu a kamery na tyči s IR - 2ks Část B - Výkonný venkovní dron s termální kamerou do náročných meteorologických podmínek a funkcí Anti Jam, Anti Interface - 1ks Část C - Sada kompaktního skládacího dronu s termovizní kamerou, širokoúhlou kamerou, telekamerou a NIR pomocným světlem - 6ks Část D - Technologie k přenosu leteckého videosignálu - 1ks Část E - Příslušenství k dronům
Interne KennungČ.j.:PPR-26611/ČJ-2025-990656
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35613000 Unbemannte Flugkörper
5. Los
LosLOT-0004
TitelČást D - Technologie k přenosu leteckého videosignálu - 1ks
BeschreibungPořízení technologie k přenosu leteckého videosignálu - 1ks
Interne KennungČ.j.:PPR-26611-D/ČJ-2025-990656
LosLOT-0005
TitelČást E - Příslušenství k dronům
BeschreibungPořízení příslušenství k dronům
Interne KennungČ.j.:PPR-26611-E/ČJ-2025-990656
LosLOT-0003
TitelČást C - Sada kompaktního skládacího dronu s termovizní kamerou, širokoúhlou kamerou, telekamerou a NIR pomocným světlem - 6ks
BeschreibungPořízení sady kompaktního skládacího dronu s termovizní kamerou, širokoúhlou kamerou, telekamerou a NIR pomocným světlem - 6ks
Interne KennungČ.j.:PPR-26611-C/ČJ-2025-990656
LosLOT-0002
TitelČást B - Výkonný venkovní dron s termální kamerou do náročných meteorologických podmínek a funkcí Anti Jam, Anti Interface - 1ks
BeschreibungPořízení výkonného venkovního dronu s termální kamerou do náročných meteorologických podmínek a funkcí Anti Jam, Anti Interface - 1ks
Interne KennungČ.j.:PPR-26611-B/ČJ-2025-990656
LosLOT-0001
TitelČást A - Sada taktického dronu pro vnitřní létání včetně průzkumného robotu a kamery na tyči s IR - 2ks
BeschreibungPořízení sady taktického dronu pro vnitřní létání včetně průzkumného robotu a kamery na tyči s IR - 2ks
Interne KennungČ.j.:PPR-26611-A/ČJ-2025-990656