See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS na dodávky IT pro UHK – 2024+
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení DNS na dodávky IT pro UHK – 2024+, a to na dobu 4 let od jeho zavedení.
Interne Kennung: P24V00000019
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jedná se o pravidelné čtvrtletní oznámení o zadání zakázek dle § 142 písm. b) Zákona č. 134/2016 Sb. v zavedeném dynamickém nákupním systému za období Q4/2025.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: DNS na dodávky IT -22-2025
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky IT vybavení specifikované spolu s veškerým ostatními podmínkami veřejné zakázky podrobně v zadávací dokumentaci
Interne Kennung: P25V00000095
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 30213300 Tischcomputer, 30213200 Tablettcomputer, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30232110 Laserdrucker, 30237100 Teile für Computer, 30237200 Computerzubehör, 30237410 Computermäuse, 32413100 Router für Netzwerke
Los: LOT-0003
Titel: DNS na dodávky IT -18-2025
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky IT specifikované spolu s veškerým ostatními podmínkami veřejné zakázky podrobně v zadávací dokumentaci
Interne Kennung: P25V00000079
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer, 30214000 Arbeitsplätze, 30213100 Tragbare Computer, 30234100 Magnetplatten, 30216110 Scanner für Computeranwendungen
Los: LOT-0008
Titel: DNS na dodávky IT -24-2025
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky IT vybavení: 32x PC stanice s monitorem specifikované spolu s veškerým ostatními podmínkami veřejné zakázky podrobně v zadávací dokumentaci
Interne Kennung: P25V00000093
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231000 Computerbildschirme und Konsolen
Los: LOT-0007
Titel: DNS na dodávky IT -23-2025
Interne Kennung: P25V00000096
Haupteinstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30231310 Flachbildschirme, 30237200 Computerzubehör, 30233132 Festplattenlaufwerke, 30234100 Magnetplatten
Los: LOT-0010
Titel: DNS na dodávky IT -26-2025
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky IT vybavení: - Notebook - Dokovací stanice k notebooku - Myš počítačová - Klávesnice počítačová - Monitor specifikované spolu s veškerým ostatními podmínkami veřejné zakázky podrobně v zadávací dokumentaci
Interne Kennung: P25V00000097
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30232110 Laserdrucker, 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung
Los: LOT-0005
Titel: DNS na dodávky IT -21-2025
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky IT vybavení: Notebook Pracovní stanice AiO PC sestava specifikované spolu s veškerým ostatními podmínkami veřejné zakázky podrobně v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: P25V00000087
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 30213300 Tischcomputer
Los: LOT-0004
Titel: DNS na dodávky IT -20-2025
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky IT vybavení: - Diskové pole - 3D tiskárna specifikované spolu s veškerým ostatními podmínkami veřejné zakázky podrobně v zadávací dokumentaci
Interne Kennung: P25V00000082
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
Los: LOT-0009
Titel: DNS na dodávky IT -25-2025
Interne Kennung: P25V00000094
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör, 30237410 Computermäuse, 30237460 Computertastaturen, 30231310 Flachbildschirme
Los: LOT-0001
Titel: DNS na dodávky IT -16-2025
Interne Kennung: P25V00000071
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 30232100 Drucker und Plotter, 30233132 Festplattenlaufwerke, 30237200 Computerzubehör
Los: LOT-0002
Titel: DNS na dodávky IT -17-2025
Interne Kennung: P25V00000069
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 30213200 Tablettcomputer, 30231310 Flachbildschirme
Los: LOT-0011
Titel: DNS na dodávky IT -27-2025
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky IT vybavení: Server Router switch Panel napájení specifikované spolu s veškerým ostatními podmínkami veřejné zakázky podrobně v zadávací dokumentaci
Interne Kennung: P25V00000098
Haupteinstufung (cpv): 32413100 Router für Netzwerke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 48820000 Server
Los: LOT-0013
Titel: DNS na dodávky IT -29-2025
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky IT vybavení: - 1 x notebook specifikované spolu s veškerým ostatními podmínkami veřejné zakázky podrobně v zadávací dokumentaci
Interne Kennung: P25V00000100
Los: LOT-0012
Titel: DNS na dodávky IT -28-2025
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky IT vybavení: - 3x server specifikované spolu s veškerým ostatními podmínkami veřejné zakázky podrobně v zadávací dokumentaci
Interne Kennung: P25V00000099
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server