2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mięsa i wędlin dla 21 Wojskowego Szpitala Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnego SP ZOZ w Busku-Zdroju
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów spożywczych różnych do magazynu Zamawiającego przy ul. Rzewuskiego 8 28-100 Busko-Zdrój. 2. Przedmiot zamówienia w ramach tego postępowania został podzielony na 5 części. 3. Szczegóły treści opisu przedmiotu udzielanego zamówienia zostały zawarte w rozdz. II.1 treści SWZ oraz w każdym z formularzy asortymentowo-cenowych – zał. nr 1 - 5 do SWZ.
Interne Kennung: 15.PSU.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz.U. z 2024 r. poz. 1320) – dalej ustawa Pzp wyznacza termin krótszy niż 35 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mięso wołowe
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowy zakres rzeczowy został określony w formularzu asortymentowo-cenowym - zał. nr 1 do SWZ
Interne Kennung: CZEŚĆ 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15111000 Rind- und Kalbfleisch, 15111100 Rindfleisch, 15111200 Kalbfleisch
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji – art. 441 ust. 1 ustawy Pzp: 1) Zamawiający zgodnie z zapisem art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, określił maksymalną wielkość przedmiotu zamówienia będącego składową zamówienia podstawowego (gwarantowanego) oraz zamówienia z prawem opcji, 2) wartość przedmiotu zamówienia: a) podstawowego (gwarantowanego) wynosi 50%, b) z prawem opcji wynosi do 50% - maksymalnej wartości przedmiotu zamówienia, 3) ceny jednostkowe w ramach zamówienia z prawem opcji będą tożsame z cenami zamówienia podstawowego (gwarantowanego), 4) warunkiem uruchomiania prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji w określonym przez niego zakresie, 5) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w przypadku zwiększenia potrzeb Zamawiającego, 6) niewykonanie przez Zamawiającego przedmiotu Umowy: a) w zakresie maksymalnej wartości przedmiotu zamówienia – nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy, zgodnie z prawem opcji określonym w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, b) w zakresie wartości określonej zamówieniem podstawowym (gwarantowanym) w przypadku znacznego ograniczenia prowadzenia działalności leczniczej przez Zamawiającego lub jej czasowego zakazu spowodowanego wprowadzeniem aktu prawnego na terenie Rzeczypospolitej Polskiej – nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Mięso wieprzowe
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowy zakres rzeczowy został określony w formularzu asortymentowo-cenowym - zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: CZEŚĆ 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15113000 Schweinefleisch, 15131700 Fleischzubereitungen
Los: LOT-0003
Titel: Mięso drobiowe
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowy zakres rzeczowy został określony w formularzu asortymentowo-cenowym - zał. nr 3 do SWZ
Interne Kennung: CZEŚĆ 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15112000 Geflügel, 15112100 Frisches Geflügel
Los: LOT-0004
Titel: Wędliny wieprzowe
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowy zakres rzeczowy został określony w formularzu asortymentowo-cenowym - zał. nr 4 do SWZ
Interne Kennung: CZEŚĆ 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131130 Würste, 15131410 Schinken
Los: LOT-0005
Titel: Wędliny wdrobiowe
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowy zakres rzeczowy został określony w formularzu asortymentowo-cenowym - zał. nr 5 do SWZ
Interne Kennung: CZEŚĆ 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131135 Geflügelwürste, 15131500 Geflügelerzeugnisse