69633-2026 - Ergebnis
Polen – Kraftfahrzeuge – Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o d.m.c. do 3,5 tony
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o d.m.c. do 3,5 tony
BeschreibungZakres zamówienia obejmuje dostawę: Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o d.m.c. do 3,5 tony Leasing operacyjny pojazdu ciężarowego typu VAN - 1 szt. Okres leasingu – 48 miesięcy Wpłata początkowa – 20% wartości pojazdu Wartość wykupu 1% Stopa procentowa zmienna
Vorherige Bekanntmachung838973-2025
Interne KennungDZ/112/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
LosLOT-0001