See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków zgodnie z ilościami oraz parametrami opisanymi w formularzach asortymentowo-cenowych, które stanowią Załącznik Nr 2 do niniejszej specyfikacji. 2. Zamówienie zostało podzielone na 3 części. Część nr 1 Leki Część nr 2 Leki Część nr 3 Leki
Vorherige Bekanntmachung: 431166-2025
Interne Kennung: EZP-252-19/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – Leki
Beschreibung: Część nr 2 – Leki
Interne Kennung: Część nr 2 – Leki