2. Verfahren
Verfahren
Titel: Taxidiensten
Beschreibung: Nidos beoogt een raamovereenkomst met één dienstverlener voor het verzorgen van landelijk dekkend taxivervoer op afroepbasis voor alleenstaande minderjarige vreemdelingen onder voogdij. Het gaat om zowel planbare als spoedeisende ritten, waaronder vervoer naar instanties, medische en juridische afspraken, overplaatsingen en crisissituaties. De dienstverlening moet voldoen aan aanvullende eisen op het gebied van veiligheid, kindvriendelijkheid en cultuursensitiviteit. De opdrachtnemer biedt tevens een digitaal systeem voor het centraal bestellen, volgen en administreren van ritten, inclusief real-time updates en stuurinformatie. De opdrachtwaarde is geraamd op gemiddeld circa €500.000 tot 1.000.000 per jaar, exclusief btw. Voor een looptijd van vier jaar resulteert dit in een totale geraamde contractwaarde van circa €2.000.000 tot 4.000.000 miljoen.
Interne Kennung: 25.064
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60120000 Taxiverkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Nidos is voornemens een raamovereenkomst te sluiten met één dienstverlener voor het verzorgen van taxivervoer voor alleenstaande minderjarige vreemdelingen onder voogdij. Het betreft vervoer op afroepbasis, zowel planbaar als spoedeisend, verspreid over geheel Nederland. De dienstverlening omvat onder meer vervoer naar instanties, medische en juridische afspraken, overplaatsingen en crisissituaties. Van de opdrachtnemer wordt landelijke dekking verwacht, met maximale aanrijdtijden van circa één uur, ook buiten kantoortijden. Bij het vervoer staan veiligheid, kindvriendelijkheid en cultuursensitiviteit centraal, met aandacht voor de specifieke behoeften van de doelgroep (o.a. gescheiden vervoer, taalbarrières en aanvullende begeleiding). De dienstverlener biedt daarnaast een digitaal systeem voor het centraal bestellen, volgen en administreren van ritten, inclusief real-time updates en maandelijkse stuurinformatie. Voor verdere details bekijk aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Raamovereenkomst gaat in op 1 januari 2026 en heeft een initiële looptijd van twee (2) jaar. Na het verstrijken van deze initiële looptijd kan Nidos de Raamovereenkomst eenmaal verlengen voor een periode van twee (2) jaar. De maximale looptijd van de Raamovereenkomst is derhalve vier jaar (2+2).