See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup dwóch ambulansów wraz z wyposażeniem - dla Lotniska Chopina w Warszawie
Beschreibung: 1. Zakup dwóch ambulansów wraz z wyposażeniem medycznym - dla Lotniska Chopina w Warszawie 2. Opis Przedmiot Zamówienia - Specyfikacja pojazdów znajduje się w załączniku nr 1 do Projektowanych Postanowień Umowy załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 748578-2025
Interne Kennung: 324/PN/ZP/TL/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Menge: 2 Stück