696465-2025 - Ergebnis
Polen – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – „Zagospodarowanie zielenią terenów miejskich w ramach Zielonego Budżetu miasta Katowice - Część 4”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Zagospodarowanie zielenią terenów miejskich w ramach Zielonego Budżetu miasta Katowice - Część 4”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług pn.: „Zagospodarowanie zielenią terenów miejskich w ramach Zielonego Budżetu miasta Katowice - Część 4” 2. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Zadanie Nr 1 (w podstawowym przedmiocie zamówienia): wykonanie usługi polegającej na zagospodarowaniu zielenią terenów miejskich w sześciu Lokalizacjach wskazanych w SWZ, 2) Zadanie Nr 2 (usługa objęta prawem opcji) : a) utrzymanie i pielęgnacja wykonanych zagospodarowań w okresie od 15.04.2026r. – 15.10.2026r. w Lokalizacjach wskazanych w SWZ; zgodnie z załączoną dokumentacją projektowo-kosztorysową dla poszczególnych Lokalizacji, b) maksymalna wartość prawa opcji – 21.441,85 PLN, c) Zamawiający uzależnia skorzystanie z prawa opcji od możliwości finansowych, pozwalających na ich wykonanie. 3. Przedmiot umowy dla Zadania Nr 1 zakłada wykonanie usługi dla poszczególnych lokalizacji zgodnie z zakresami projektowymi i zamieszczonymi przedmiarami i obejmuje m. in: 1) oczyszczenie i przygotowanie terenu pod nasadzenia, 2) demontaż nawierzchni, 3) montaż elementów małej architektury, 4) posadzenie roślin, prace wykończeniowe i pielęgnacyjne. 4. Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia dla Zadania Nr 1 wymagania związane z jego wykonaniem określa Załącznik Nr 1 do SWZ zawierający projekty dla poszczególnych Lokalizacji, w tym: 1) Przedmiary robót, 2) Opisy techniczne, 3) Rysunki techniczne: PZT i PW, 4) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót.
Vorherige Bekanntmachung539187-2025
Interne KennungNZI.261.25.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45111291 Erschließungsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadanie Nr 2 (usługa objęta prawem opcji) : a) utrzymanie i pielęgnacja wykonanych zagospodarowań w okresie od 15.04.2026r. – 15.10.2026r. w Lokalizacjach wskazanych w SWZ; zgodnie z załączoną dokumentacją projektowo-kosztorysową dla poszczególnych Lokalizacji, b) maksymalna wartość prawa opcji – 21.441,85 PLN, c) Zamawiający uzależnia skorzystanie z prawa opcji od możliwości finansowych, pozwalających na ich wykonanie.