696479-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste – KoPÚ Jaroměř
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKoPÚ Jaroměř
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je zpracování návrhu komplexních pozemkových úprav (dále jen „KoPÚ“) v katastrálním území Jaroměř a na části k.ú. Josefov u Jaroměře, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí vyhláškou č. 357/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální vyhláška), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „katastrální vyhláška“). KoPÚ byly vyvolány dopravní stavbou dálnice D11 – stavba 1107 Smiřice – Jaroměř a stavbou I/33 Jaroměř – obchvat, která navazuje na dálnici D11 – stavba 1107 Smiřice – Jaroměř. Do obvodu komplexní pozemkové úpravy bude zahrnuto celé katastrální území obce Jaroměř, mimo zastavěné území obce a část katastrálního území Josefov. Předpokládaná výměra řešeného území je v katastrálním území (dále jen „k. ú.“) 629 ha.
Interne KennungSP5312/2025-514101
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v závazném vzoru návrhu smlouvy o dílo ve smyslu § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje právo v průběhu plnění předmětu veřejné zakázky posunout termíny dokončení u vybraných služeb s promítnutím do posunu termínů dokončení navazujících služeb. Zadavatel si podle § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje právo kdykoliv v průběhu plnění předmětu veřejné zakázky, a to způsobem a za podmínek uvedených v příslušném článku závazného návrhu smlouvy, který je Přílohou č. 4 zadávací dokumentace, snížit nebo zvýšit rozsah jednotlivých služeb s tím, že jejich zadání bude řešeno v souladu se zákonem. Inflační doložka (dle čl. 3.6. návrhu smlouvy o dílo). Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Zadavatel však vyhrazenou změnu nemusí využít a může se rozhodnout provést nové zadávací řízení. Podrobnější informace jsou uvedeny v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách.