See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup energii elektrycznej na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach
Beschreibung: Zakup energii elektrycznej na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet Nr 1 - siedziba RCKiK w Katowicach
Beschreibung: Zakup energii elektrycznej do stacji transformatorowej 20/0,4 kV zasilającej budynki RCKiK przy ulicy Raciborskiej 15 w Katowicach w ilości 2 200 000 kWh
Interne Kennung: Pakiet Nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet Nr 2 - Terenowy Oddział w Pszczynie
Beschreibung: Zakup energii elektrycznej do podległego Terenowego Oddziału z siedzibą przy ul. Antesa 11a w Pszczynie w ilości 14 000 kWh
Interne Kennung: Pakiet Nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet Nr 3 - Terenowy Oddział w Częstochowie
Beschreibung: Zakup energii elektrycznej do podległego Terenowego Oddziału z siedzibą przy ul. Kopernika 38 w Częstochowie w ilości 15 000 kWh
Interne Kennung: Pakiet Nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet Nr 4 - Terenowy Oddział w Zabrzu
Beschreibung: Zakup energii elektrycznej do podległego Terenowego Oddziału z siedzibą przy ul. Wolności 265-267 w Zabrzu w ilości 10 000 kWh
Interne Kennung: Pakiet Nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet Nr 5 - Terenowy Oddział w Tarnowskich Górach
Beschreibung: Zakup energii elektrycznej do podległego Terenowego Oddziału z siedzibą przy ul. Opatowicka 120 w Tarnowskich Górach w ilości 25 000 kWh
Interne Kennung: Pakiet Nr 5