696533-2025 - Ergebnis
Tschechien – Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen – Kamerový systém pro bytové domy MČ Brno-Nový Lískovec
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKamerový systém pro bytové domy MČ Brno-Nový Lískovec
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace kamerového systému do 31 bytových domů zadavatele, spočívající ve výměně a rozšíření stávajícího kamerového systému a zajištění servisu a podpory dodaného kamerového systému na dobu neurčitou. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
Interne KennungKamerový systém pro bytové domy MČ Brno-Nový Lískovec
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35125300 Sicherheitskameras
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si ve smyslu § 100 odst. 3 ZZVZ (ve spojení s § 66 ZZVZ) vyhrazuje právo požadovat do 3 let ode dne uzavření smlouvy na plnění veřejné zakázky poskytnutí nových služeb spočívajících v rozšíření služeb podpory kamerového systému v rámci záměrů zadavatele uvedených v příloze č. 3 zadávací dokumentace. Limit předpokládané hodnoty opčního plnění dle § 100 odst. 3 ZZVZ je uveden v odst. 3.3 zadávací dokumentace.