696537-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Unbemannte Flugkörper – Bezpilotní průzkumné multikoptéry – MINI VTOL Military
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBezpilotní průzkumné multikoptéry – MINI VTOL Military
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka souprav bezosádkových vzdušných systémů (Unmaned Aerial System - UAS), obsahujících bezpilotní letadla (Unmanned Aircraft – UA), s elektrickým pohonem, s rotujícími nosnými plochami, schopných kolmého startu i přistání (Vertical Take Off and Landing - VTOL) (dále jen “zboží“). Zboží bude dodáváno ve třech variantách dle letových schopností, rozměrů a požadovaných parametrů
Interne KennungMO 911576/2025-1350
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35613000 Unbemannte Flugkörper
5. Los
LosLOT-0001
TitelI. část veřejné zakázky – Bezpilotní průzkumné multikoptéry MINI VTOL Military - Varianta A
BeschreibungVarianta A - v této variantě bude požadováno dodání 42 souprav UAS s těmito základními požadavky na UA: provozní hmotnost max. 19 000 g, letová výdrž min. 50 minut.
Interne Kennung001
LosLOT-0004
TitelIII. část veřejné zakázky – Bezpilotní průzkumné multikoptéry MINI VTOL Military - Varianta C
BeschreibungVarianta C - v této variantě bude požadováno dodání 1 soupravy upoutaného UAS se schopností i samostatného letu bez upoutání, a to s těmito základními požadavky na UA: max. provozní hmotnost 19 000 g, letová výdrž při upoutání min. 4 hod. a při odpoutání min. 40 min.
Interne Kennung003
LosLOT-0003
TitelII. část veřejné zakázky – Bezpilotní průzkumné multikoptéry MINI VTOL Military - Varianta B
BeschreibungVarianta B - v této variantě bude požadováno dodání min. 400 souprav UAS s těmito základními požadavky na UA: provozní hmotnost max. 2 500 g, letová výdrž min. 25 minut.
Interne Kennung002