2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż wyposażenia i pomocy dydaktycznych do 6 szkół podstawowych na terenie gminy i miasta Nisko.
Beschreibung: Zamawiający informuje, że zamówienie pn: „Dostawa i montaż wyposażenia i pomocy dydaktycznych do 6 szkół podstawowych na terenie gminy i miasta Nisko” jest realizowane w ramach zadania złożonego do dofinansowania w ramach priorytetu FEPK.05 Przyjazna Przestrzeń Społeczna, działanie FEPK.05.01 Edukacja, programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia na lata 2021-2027, projekt nr FEPK.05.01-IZ.00-0058/23. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art.257 ustawy Pzp jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 1. Zamówienie podzielone jest na 3 części. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, dwie lub trzy części zamówienia. 2. Wszelkie zapisy niniejszej SWZ, poza wyodrębnionymi zapisami dla poszczególnych części zamówienia, odnoszą się analogicznie do każdej z części zamówienia jak i do ofert częściowych. 3. Zamawiający nie określa maksymalnej liczby części na jaką Wykonawca może złożyć ofertę. Częściami w niniejszym postępowaniu są: 1) Część 1: Dostawa wyposażenia i oprogramowania dydaktycznego STEAM Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 8 do SWZ. 2) Część 2: Dostawa mebli do pracowni STEAM Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 8 do SWZ. 3) Część 3: Dostawa sprzętu komputerowego do pracowni STEAM Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 8 do SWZ. 2. Na wykonawcy spoczywa obowiązek wykazania, iż oferowane dostawy (urządzenia i materiały budowlane), usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania Zamawiającego. 3. Wszelkie produkty pochodzące od konkretnych producentów, określają minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe jakim muszą odpowiadać produkty, aby spełniać wymagania stawiane przez Zamawiającego i stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia. 4. Przez zapis dotyczący minimalnych wymagań parametrów jakościowych, Zamawiający rozumie wymagania towarów zawarte w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach, stronach internetowych producentów. Operowanie przykładowymi nazwami producenta, ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego rozwiązania. Tak więc posługiwanie się nazwami producentów czy produktów ma wyłącznie charakter przykładowy. Zamawiający przy opisie przedmiotu zamówienia wskazując oznaczenie konkretnego producenta (dostawcy) lub konkretny produkt, dopuszcza jednocześnie produkty równoważne o parametrach jakościowych i cechach użytkowych, co najmniej na poziomie parametrów wskazanego produktu, uznając tym samym każdy produkt o wskazanych parametrach lub lepszych. W takiej sytuacji Zamawiający wymaga złożenia stosownych dokumentów, uwiarygodniających te materiały lub urządzenia. 5. Dla wyspecyfikowanych urządzeń podane parametry są wartościami minimalnymi, każdy sprzęt o parametrach lepszych, wyższych od wyspecyfikowanych spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. Wszystkie urządzenia powinny spełniać wszelkie przepisy dot. prawa dopuszczenia do użytkowania w Polsce oraz posiadać stosowne dokumenty świadczące o spełnianiu wszystkich niezbędnych norm i wytycznych, które powinien spełniać w/w sprzęt przed dopuszczeniem go do użytkowania. 6. Ilekroć w niniejszej SWZ (w opisie przedmiotu zamówienia) jest mowa o materiałach, urządzeniach, programach komputerowych itp. z podaniem znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, to przyjmuje się, że wskazaniom takim towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. Oznaczenia i nazwy własne produktów służą wyłącznie do opisania minimalnych parametrów technicznych, które powinny spełniać te produkty. Kryteria oceny równoważności, o których mowa w art.99 ust.6 ustawy Pzp, zostały określone w opisie przedmiotu zamówienia. 7. Wyposażenie i oprogramowanie dydaktyczne, meble, sprzęt komputerowy stanowiące przedmiot zamówienia muszą być fabrycznie nowe, należytej jakości, sprawne, wolne od jakichkolwiek wad fizycznych, jak również od jakichkolwiek wad prawnych i roszczeń osób trzecich, nie używane, nie powystawowe. Pod pojęciem fabrycznie nowy Zamawiający rozumie produkty wykonane z nowych elementów, bez śladu uszkodzenia, w oryginalnych opakowaniach producenta, np. z widocznym logo, symbolem produktu. Zamawiający nie zezwala na ingerencję w podzespoły i modyfikację przedmiotu zamówienia skonfigurowanego przez producenta przed dostawą. Wymagane Wyposażenie i oprogramowanie dydaktyczne, meble, sprzęt komputerowy muszą być fabrycznie wbudowane przez producenta oraz nie wycofane z produkcji. 8. Dostawa obejmuje wniesienie do wskazanego miejsca dostawy, montaż, instalację (podłączenie) oraz wszystkie inne koszty związane z wykonaniem przedmiotu zamówienia zgodnie z wymogami stawianymi przez Zamawiającego. 9. Ustala się, że minimalny termin gwarancji na przedmiot zamówienia wynosi: 2 lata (24 miesiące), licząc termin od daty odbioru przedmiotu zamówienia. 10. Wykonawca zapewnia wykonywanie bezpłatnego serwisu gwarancyjnego w okresie gwarancji i rękojmi za wady i zobowiązuje się do naprawy lub wymiany urządzenia po zgłoszeniu usterki / wady, przez Zamawiającego, nie później jednak niż w terminie 72 godzin od powiadomienia go telefonicznie, pisemnie, faksem lub e-mailem, z informacją o usterce / wadzie. Maksymalny czas reakcji serwisu na zgłoszenie usterki / wady nie może być dłuższy niż 72 godziny od daty zgłoszenia. Przyjmowanie zgłoszeń odbywać się będzie w dni robocze w godzinach 8.00-16.00 telefonicznie. 11. Wykonawca w Formularzu pomocniczym - Załącznik nr 1A do SWZ wskaże: adresy dane kontaktowe NIP, REGON, nr telefonów, nr faksu, adres skrzynki email, Serwisu, na który Zamawiający będzie dokonywał zgłoszenia usterki / wady przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: ZP.271.38.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel, 39162000 Lehrmaterial, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30231300 Bildschirme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Dostawa wyposażenia i oprogramowania dydaktycznego STEAM
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Dostawa mebli do pracowni STEAM
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Dostawa sprzętu komputerowego do pracowni STEAM
Interne Kennung: Część 3