2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU St. Allure - De Meridiaan SMK
Beschreibung: Deze opdracht gaat om het uitvoeren van schoonmaakdiensten voor De Meridiaan, onderdeel van Stichting Allure. Deze opdracht komt voort uit het DAS OIG Schoonmaakdiensten.
Vorherige Bekanntmachung: 671823-2022
Interne Kennung: T113182
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000